Vážné dopravní nehody 6. 8. 2018 – 12. 8. 2018

Pondělí 6. 8. 2018

JIŘICE (ORP Humpolec) – Při srážce dvou vozidel v zúženém úseku dálnice D1 bylo jedno z nich odraženo na středová svodidla, kde srazilo dělníka pracujícího na stavbě. Dělník na místě zemřel.

Úterý 7. 8. 2018

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – Řidič osobního z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a sjel do přikopu, kde se převrátil na střechu. Byl na místě mrtev.

Středa 8. 8. 2018

DOKSY (ORP Česká Lípa) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Z pěti cestujících ve vozidle tři na místě zemřeli.

Čtvrtek 9. 8. 2018

BIAŁY BÓR (okr. Szczecinek, Západopomořanské voj.) – Mladistvý řidič osobního vozu bez řidičského průkazu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a čelně narazil do stromu. Zemřel na místě.

Pátek 10. 8. 2016

ROKYCANY – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Byl na místě mrtev.

Sobota 11. 8. 2018

HLUBOKÁ NAD VLTAVOU (ORP České Budějovice) – Řidič motocyklu při předjíždění osobního vozu vjel do protisměru, kde se střetl s druhým protijedoucím motocyklem. Oba motocyklisté na místě zemřeli.

BOCHNIA (Malopolské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Oba cestující v osobním voze na místě zemřeli.

OSTRUŽNÁ (ORP Jeseník) – Řidič motocyklu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím osobním vozem. Byl na místě mrtev.

JÜRGENSHAGEN (okr. Rostock, Meklenbursko-Přední Pomořany) – Řidička osobního vozu pod vlivem alkoholu na dálnici A20 zezadu narazila do jiného osobního vozu, který narazil do dalšího před ním jedoucího vozidla. Při nehodě zemřely dvě osoby v naraženém voze, dalších 9 osob bylo zraněno.

NOWE MIASTO NAD WARTĄ (okr. Środa Wielkopolska, Velkopolské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. JEho tři spolujezdkyně byly těžce zraněny a jedna z nich po převozu do nemocnice následujícího dne zemřela.

BIELSK PODLASKI (Podleské voj.) – Řidič osobního vozu srazil dva chodce, kteří za tmy přebíhali silnici. Oba na místě zemřeli.

Související článek: Statistika dopravních nehod 6. 8. 2018 – 12. 8. 2018 (32. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.