Vážné dopravní nehody 9. 1. 2017 – 15. 1 . 2017

Pondělí 9. 1. 2017

KUNOVICE (ORP Uherské Hradiště) – Řidič osobního vozu nezvládl pravotočivou zatáčku a vyjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Byl na místě mrtev.

ORLOVÁ – Řidič dodávky nedobrzdil a narazil zezadu do před ním jedoucího nákladního vozu. Při nehodě si způsobil smrtelné zranění.

Úterý 10. 1. 2017

ORLOVÁ – Řidič osobního vozu v pravotočivé zatáčce vjel do protisměru, kde se střetl s autobusem. Zemřel na místě.

Středa 11. 1. 2017

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Řidič osobního vozu srazil na přechodu chodce, který po převozu do nemocnice zemřel.

HEILIGENKREUZ IM WIENERWALD (okr. Baden, Dolní Rakousko) – Řidička osobního vozu srazila chodkyni, která šla po okraji silnice. Smrtelnému zranění na místě podlehla.

Čtvrtek 12. 1. 2017

STŘEDOKLUKY (ORP Černošice) – Řidič autobusu sjel do příkopu a čelně narazil do stromu. Jedna z cestujících na místě zemřela.

Pátek 13. 1. 2017

JINÍN (ORP Strakonice) – Řidič osobního vozu z neznámého důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Jeho řidič střet nepřežil.

Neděle 15. 1. 2017

VELKÉ OPATOVICE (ORP Boskovice) – Zdrogovaná řidička osobního vozu srazila chodce, který na místě zemřel.

AIGEN-SCHLÄGL (okr. Rohrbach, Horní Rakousko) – Řidička osobního vozu nezvládla pravotočivou zatáčku a dostala se do smyku, kde v protisměru narazila do protijedoucího vozidla. Obě vozidla začala po nárazu hořet, řidičce naraženého vozu se podařilo uniknout, ale řidička, která nehodu způsobila, ve svém vozidle uhořela.

LHOTICE (ORP Moravské Budějovice) – Řidič osobního vozu srazil chodce, pohybujícího se na krajnici, a odhodil ho na další protijedoucí vozidlo. Chodec na místě zemřel.

Související článek: Statistika dopravních nehod 9. 1. 2017 – 15. 1. 2017 (2. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.