Vážné dopravní nehody 9. 12. 2019 – 15. 12. 2019

Úterý 10. 12. 2019

SKĄPE (okr. Świebodzin, Lubušské voj.) – Řidič osobního voz z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a vjel do rybníka. Všech pět osob ve vozidle se utopilo.

Středa 11. 12. 2019

OLSZÓWKA (okr. Koło, Velkopolské voj.) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení, vyjel ze silnice a narazil do stromu. Jeho spolujezdkyně na místě zemřela.

Čtvrtek 12. 12. 2019

WILDSCHÖNAU (okr. Kufstein, Tyrolsko) – Řidička osobního vozu přehlédla chodce na přechodu a ve snaze se mu vyhnout vjela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím vozidlem. Chodec se dostal mezi obě vozidla a na místě zemřel.

EŁK (Varmijsko-mazurské voj.) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjela ze silnice, narazila do lampy veřejného osvětlení a vjela do řeky. Byla těžce zraněna a po převozu do nemocnice zemřela.

Pátek 13. 12. 2019

KRAĽOVANY (okr. Dolný Kubín, Slovensko) – Řidič osobního vozu v ostré zatáčce vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Zemřel na místě.

Sobota 14. 12. 2019

ČIMELICE (ORP Písek) – Řidička osobního vozu nezvládla řízení, vyjela ze silnice a narazila do stromu. Byla na místě mrtvá.

OLDENBURG (Dolní Sasko) – Při hromadné nehodě jedenácti vozidel na dálnici A29 na místě zemřel jeden z cestujících.

VALY (ORP Přelouč) – Řidič osobního vozu srazil chodce, který se za tmy pohyboval ve vozovce. Chodec na místě zemřel.

OROŃSKO (okr. Szydłowiec, Mazovské voj.) – Řidič osobního vozu srazil chodce, který se za tmy pohyboval ve vozovce. Chodec na místě zemřel, řidič od nehody ujel.

Neděle 15. 12. 2019

ROVNÁ (ORP Strakonice) – Řidič osobního vozu zezadu narazil do vozidla odtahové služby, který stál ve vozovce z důvodu nakládání jiného vozidla. Při tom srazil cestující z nakládaného vozidla, která se pohybovala ve vozovce. Byla na místě mrtvá. Všichni tři cestující z osobního vozu byli těžce zraněni a jedna z nich po převozu do nemocnice zemřela.

DŘETOVICE (ORP Kladno) – Řidič osobního vozu vjel na dálnici D7 do protisměru a čelně se střetl s protijedoucí dodávkou. Zemřel na místě.

NETŘEBICE (ORP Nymburk) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Jeden z jeho spolujezdců na místě zemřel.

Dopravní nehody 9. 12. 2019 – 15. 12. 2019. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 9. 12. 2019 – 15. 12. 2019. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.