Vážné dopravní nehody 1. 5. 2023 – 7. 5. 2023

Pondělí 1. 5. 2023

TOMASZÓW MAZOWIECKI (Lodžské voj.) – Řidička osobního vozu vjela na nechráněný železniční přejezd, kde se střetla s projíždějícím vlakem. Zemřela na místě, stejně jako její spolujezdec.

Úterý 2. 5. 2023

BUČOVICE – Řidič osobního vozu při odbočování vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím autobusem. Byl na místě mrtev.

ENZENREITH (okr. Neunkirchen, Dolní Rakousko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím traktorem. Zemřel na místě.

Čtvrtek 4. 5. 2023

SEIERSBERG-PIRKA (okr. Graz-venkov, Štýrsko) – Řidička osobního vozu vjela na železniční přejezd, kde se střetla s projíždějícím vlakem. Zemřela na místě.

Pátek 5. 5. 2023

NASSEREITH (okr. Imst, Tyrolsko) – Řidič malého nákladního vozidla z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do betonového propustku. Byl na místě mrtev.

WIEN – Řidič osobního vozu nezvládl řízení, dostal smyk a narazil do odstaveného autobusu. Jeho spolujezdec po převozu do nemocnice zemřel.

NAREW (okr. Hajnówka, Podleské voj.) – Řidič osobního vozu na útěku před policií ztratil kontrolu nad vozidlem, vyjel ze silnice a převrátil vozidlo na střechu. Jeden z cestujících zemřel na místě, druhý po převozu do nemocnice.

KYSUCKÝ LIESKOVEC (okr. Kysucké Nové Mesto, Slovensko) – Řidič osobního vozu srazil chodce, který přecházel silnici na přechodu. Chodec při převozu do nemocnice zemřel.

Neděle 7. 5. 2023

KOŠÍKY (ORP Uherské Hradiště) – Řidič motocyklu nezvládl řízení, vyjel ze silnice a havaroval do terénu. Byl na místě mrtev.

KOSTELANY (ORP Kroměříž) – Řidič osobního vozu srazil chodkyni, která se pohybovala ve vozovce. Chodkyně na místě zemřela.

HURBANOVO (okr. Komárno, Slovensko) – Řidič osobního vozu při odbočování nedal přednost motocyklu na hlavní silnici a střetl se s ním. Řidič motocyklu po převozu do nemocnice zemřel.

NEMČICE (okr. Topoľčany, Slovensko) – Řidič motocyklu nedal přednost jinému motocyklu a střetl se s ním. Po převozu do nemocnice zemřel.

Dopravní nehody 1. 5. 2023 – 8. 5. 2023. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 1. 5. 2023 – 8. 5. 2023. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.