Vážné dopravní nehody 24. 4. 2023 – 30. 4. 2023

Pondělí 24. 4. 2023

KATZELSDORF (okr. Wiener Neustadt-venkov, Dolní Rakousko) – Řidič nákladního vozidla z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím osobním vozem. Jeho řidička i spolujezdkyně na místě zemřely.

Úterý 25. 4. 2023

HERÁLEC (ORP Havlíčkův Brod) – Řidič autobusu na dálnici D1 srazil chodce, který se z nezjištěného důvodu pohyboval ve vozovce. Chodec na místě zemřel.

JOIS (okr. Neusiedl am See, Burgenland) – Při střetu s nákladním vozidlem na místě zemřela řidička osobního vozu.

KAZIMIERZ BISKUPI (okr. Konin-venkov, Velkopolské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím autobusem. Byl na místě mrtev.

Středa 26. 4. 2023

PASCHING (okr. Linz-venkov, Horní Rakousko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice na chodník, kde srazil chodkyni. Chodkyně na místě zemřela.

MÜNCHENDORF (okr. Mödling, Dolní Rakousko) – Řidič osobního vozu na dálnici A3 zezadu narazil do před ním jedoucího vozidla. Spolujezdkyně z tohoto vozidla na místě zemřela.

Čtvrtek 27. 4. 2023

HLUBOKÁ NAD VLTAVOU (ORP České Budějovice) – Řidička osobního vozu při předjíždění vjel do protisměru, kde se střetla s protijedoucím vozidlem. Jeho řidič po převozu do nemocnice zemřel.

DIERSBACH (okr. Schärding, Horní Rakousko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do budovy. Byl na místě mrtev.

Pátek 28. 4. 2023

HÜRTH (okr. Rhein-Erft-Kreis, Severní Porýní-Vestfálsko) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení, dostal smyk a bočně narazil do semaforu. Jeho spolujezdec na místě zemřel.

Sobota 29. 4. 2023

MIKOŁÓW (Slezské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

Neděle 30. 4. 2023

TAMSWEG (Salcbursko) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu nezvládl zatáčku, vyjel ze silnice a narazil do zdi. Jeho spolujezdec na místě zemřel.

PAWŁÓW (okr. Starachowice, Svatokřížské voj.) – Při čelním střetu dvou osobních vozidel na místě zemřel jeden ze spolujezdců.

Dopravní nehody 24. 4. 2023 – 30. 4. 2023. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 24. 4. 2023 – 30. 4. 2023. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.