Vážné dopravní nehody 17. 4. 2023 – 23. 4. 2023

Pondělí 17. 4. 2023

NOWA SŁUPIA (okr. Kielce-venkov, Svatokřížské voj.) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Všichni čtyři cestující z osobního vozu na místě zemřeli.

Středa 19. 4. 2023

HRANICE – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do budovy. Byl na místě mrtev.

Čtvrtek 20. 4. 2023

HAGEN IM BREMISCHEN (okr. Cuxhaven, Dolní Sasko) – Řidič osobního vozu při předjíždění nezvládl řízení, vyjel ze silnice a narazil do několika stromů. Jeho spolujezdkyně po převozu do nemocnice zemřela.

Pátek 21. 4. 2023

KYJOV (ORP Havlíčkův Brod) – Řidič osobního vozu při otáčení vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucí dodávkou. Zemřel na místě.

BANTICE (ORP Znojmo) – řidič osobního vozu při odbočování nedal přednost protijedoucímu motocyklu a střetl se s ním. Řidič motocyklu na místě zemřel.

MIKULČICE (ORP Hodonín) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Byl na místě mrtev.

HOLŠTEJN (ORP Blansko) – Řidič osobního vozu nezvládl zatáčku a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Jeho řidič po převozu do nemocnice druhý den zemřel.

Neděle 23. 4. 2023

SCHWARZACH (okr. Bregenz, Vorarlbersko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do portálu tunelu. Byl na místě mrtev.

NEUSTADT AM RÜBENBERGE (okr. Hannover, Dolní Sasko) – Řidič osobního vozu nerespektoval zabezpečovací zařízení a vjel na železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Zemřel na místě, stejně jako jeho dvě spolujezdkyně.

Dopravní nehody 17. 4. 2023 – 23. 4. 2023. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 17. 4. 2023 – 23. 4. 2023. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.