Vážné dopravní nehody 1. 6. 2020 – 7. 6. 2020

Středa 3. 6. 2020

DENKLINGEN (okr. Landsberg am Lech, Bavorsko) – Při střetu s nákladním vozidlem na místě zemřeli všichni čtyři cestující v osobním voze.

Sobota 6. 6. 2020

ORAVSKÝ BIELY POTOK (okr. Tvrdošín, Slovensko) – Řidič osobního vozu nezvládl zatáčku a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Spolujezdkyně z tohoto vozidla na místě zemřela.

ZVOLENSKÁ SLATINA (okr. Zvolen, Slovensko) – Řidiči dvou motocyklů zezadu narazili do osobního vozu, který dával přednost při odbočování vlevo. Oba na místě zemřeli.

Neděle 7. 6. 2020

MÝTO (ORP Rokycany) – Řidič kamionu na dálnici D5 z nezjištěného důvodu vjel do uzavřeného úseku, kde se střetl s pracovním strojem. Byl na místě mrtev.

DOBROVÍZ (ORP Černošice) – Řidič osobního vozu nerespektoval zabezpečovací zařízení a vjel na železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Jeden z jeho spolujezdců na místě zemřel.

GARBSEN (okr. Hannover, Dolní Sasko) – Řidič osobního vozu se střetl s vlkem, který se pohyboval ve vozovce, vyjel ze silnice a narazil do stromu. Vozidlo se převrátilo a řidič byl na místě mrtev.

Dopravní nehody 1. 6. 2020 – 7. 6. 2020. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 1. 6. 2020 – 7. 6. 2020. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.