Vážné dopravní nehody 8. 6. 2020 – 14. 6. 2020

Úterý 9. 6. 2020

SLANÝ – Řidič autobusu z nezjištěného důvodu vjel na zastávku, kde srazil několik čekajících. Jeden z nich na místě zemřel.

PŁOŃSK (Mazovské voj.) – Řidič kamionu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím osobním vozidlem. Jeho řidička na místě zemřela.

Středa 10. 6. 2020

MŠENÉ-LÁZNĚ (ORP Roudnice nad Labem) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Zemřel na místě, stejně jako jeho spolujezdec.

Čtvrtek 11. 6. 2020

KARLOVY VARY – Řidička osobního vozu dostala smyk a vjela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím vozidlem. Jeho řidič na místě zemřel.

Pátek 12. 6. 2020

LIBEREC – Řidič motocyklu projížděl po silnici, když na něho náhle spadl strom. Byl na místě mrtev.

POPŮVKY (ORP Šlapanice) – Řidič osobního vozu na dálnici D1 srazil chodce, který za tmy přebíhal vozovku. Chodec na místě zemřel.

MILÍN (ORP Příbram) – Při střetu dvou osobních vozidel a dodávky na místě zemřeli tři cestující.

Sobota 13. 6. 2020

KORYTNÁ (ORP Uherský Brod) – Řidič motocyklu z nezjištěného důvodu havaroval mimo vozovku. Byl na místě mrtev.

ZAGÓRZ (okr. Sanok, Podkarpatské voj.) – Řidič osobního vozu srazil dvě chodkyně, které šly po krajnici. Jedna z nich na místě zemřela.

Neděle 14. 6. 2020

PIRMASENS (Porýní-Falc) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu vjel do skupiny osob, čekajících před restaurací. Jeden ze skupiny na místě zemřel.

ČERVENÝ HRÁDEK (ORP Dačice) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Jeho řidička na místě zemřela.

PETERSBERG (okr. Fulda, Hesensko) – Řidička osobního vozu na dálnici A7 vyjela z jízdní dráhy na středový pás, kde se vozidlo převrátilo a zůstalo na střeše. Její spolujezdkyně na místě zemřela.

PASŁĘK (okr. Elbłąg-venkov, Varmijsko-mazurské voj.) – Řidič osobního vozu na útěku před policií nezvládl řízení, vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

Dopravní nehody 8. 6. 2020 – 14. 6. 2020. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 8. 6. 2020 – 14. 6. 2020. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.