Vážné dopravní nehody 15. 6. 2020 – 21. 6. 2020

Pondělí 15. 6. 2020

OPAŘANY (ORP Tábor) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do betonového mostku. Byl na místě mrtev.

Úterý 16. 6. 2020

TISOVÁ (ORP Tachov) – Řidič kamionu při průjezdu zatáčkou vjel návěsem do protisměru, kde se střetl s protijedoucí dodávkou. Jedna z cestujících v dodávce na místě zemřela. Další cestující zemřela druhý den v nemocnici.

HLAVENEC (ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav) – Řidič dodávky po upadnutí kola na dálnici D10 ztratil kontrolu nad vozidlem a vjel na čerpací stanici, kde narazil do stojanu a dvou dalších vozidel. Zemřel na místě.

NITRA (Slovensko) – Řidič dodávky při vjíždění na hlavní silnici přehlédl chodkyni a srazil ji. Chodkyně na místě zemřela.

RABA WYŻNA (okr. Nowy Targ, Malopolské voj.) – Řidič osobního vozu bez řidičského oprávnění na útěku před policií nezvládl řízení, vyjel ze silnice a narazil do sloupu veřejného osvětlení. Byl těžce zraněn a po převozu do nemocnice zemřel.

Pátek 19. 6. 2020

MARTIN (Slovensko) – Řidič osobního vozu vjel na železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Byl na místě mrtev.

Sobota 20. 6. 2020

TESÁRSKE MLYŇANY (okr. Zlaté Moravce, Slovensko) – Řidič osobního vozu zezadu narazil do návěsu před ním jedoucího kamionu. Zemřel na místě.

MOCHOV (ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a čelně narazil do stromu. Řidič i jeho spolujezdec byli na místě mrtví.

Neděle 21. 6. 2020

MÁSLOVICE (ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu vyjel ze silnice a havaroval do příkopy. Jeden z jeho spolujezdců na místě zemřel.

BRNO – Řidič dodávky srazil dva chodce, kteří přebíhali silnici. Jeden z nich na místě zemřel.

SOMONINO (okr. Kartuzy, Pomořské voj.) – Při čelním střetu dvou osobních vozidel na místě zemřeli tři cestující.

Dopravní nehody 15. 6. 2020 – 21. 6. 2020. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 15. 6. 2020 – 21. 6. 2020. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.