Vážné dopravní nehody 1. 8. 2022 – 7. 8. 2022

Pondělí 1. 8. 2022

BRAŃSZCZYK (okr. Wyszków, Mazovské voj.) – Při střetu s nákladním vozidlem na rychlostní silnici na místě zemřela řidička osobního vozu.

DRIENOVEC (okr. Košice-venkov, Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se postupně střetl s dvěma protijedoucími vozidly. Byl na místě mrtev.

Středa 3. 8. 2022

BENEŠOVICE (ORP Stříbro) – Řidič kamionu na dálnici D5 z nezjištěného důvodu prorazil vnitřní svodidla a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím osobním vozidlem. Řidič a dva spolujezdci z tohoto vozidla na místě zemřeli.

SANKT JOHANN IN TIROL (okr. Kitzbühel, Tyrolsko) – Řidič osobního vozu nerespektoval zabezpečovací zařízení a vjel na železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Jeho spolujezdec zemřel na místě, řidič po převozu do nemocnice.

GÖTTLESBRUNN-ARBESTHAL (okr. Bruck an der Leitha, Dolní Rakousko) – Řidič dodávky na dálnici A4 zezadu narazil do návěsu před ním jedoucího kamionu. Byl na místě mrtev.

Čtvrtek 4. 8. 2022

BOR (ORP Tachov) – Při střetu s osobním vozem na místě zemřel řidič motocyklu.

Pátek 5. 8. 2022

BAD LOIPERSDORF (okr. Hartberg-Fürstenfeld, Štýrsko) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjela ze silnice a narazila do stromu. Zemřela na místě.

Neděle 7. 8. 2022

CHLUMČANY (ORP Louny) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení, dostal smyk a převrátil vozidlo na střechu. Jeho spolujezdkyně na místě zemřela.

VELEŇ (ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav) – Řidič motocyklu nezvládl zatáčku a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem, od kterého se odrazil mimo komunikaci, kde narazil do budovy. Byl na místě mrtev.

MILEJEWO (okr. Elbłąg-venkov, Varmijsko-mazurské voj.) – Při čelním střetu dvou osobních vozidel na místě zemřeli oba řidiči a další tři cestující v jednom z nich. 

Dopravní nehody 1. 8. 2022 – 7. 8. 2022. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 1. 8. 2022 – 7. 8. 2022. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.