Vážné dopravní nehody 12. 8. 2019 – 18. 8. 2019

Pondělí 12. 8. 2019

KYJOV – Při střetu tří osobních vozidel na místě zemřela řidička jednoho z nich.

JIŘICE (ORP Humpolec) – Řidič osobního vozu na dálnici D1 nezvládl řízení a vjel do svodidel, od kterých se odrazil na druhou stranu komunikace na odpočívadlo, kde zezadu narazil do zaparkovaného návěsu. Byl na místě mrtev.

JABLOŇOV (ORP Velké Meziříčí) – Řidič dodávky na dálnici D1 zezadu narazil do návěsu kamionu, stojícího na konci kolony. Byl těžce zraněn a po převozu do nemocnice zemřel.

OLEŠNÍK (ORP České Budějovice) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice do pole, kde srazil chodce a následně narazil do stromu. Chodec na místě zemřel.

Úterý 13. 8. 2019

PASKOV (ORP Frýdek-Místek) – Řidička osobního vozu na dálnici D56 nezvládla řízení, vyjela z komunikace a narazila do stromu. Byla na místě mrtvá.

VESELÍ NAD LUŽNICÍ (ORP Soběslav) – Řidič osobního vozu srazil chodce, který přecházel komunikaci po přechodu. Chodec na místě zemřel.

POČAPLY (ORP Příbram) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím autobusem. Byl na místě mrtev.

Čtvrtek 15. 8. 2019

HAAG (okr. Amstetten, Dolní Rakousko) – Chodec pod vlivem alkoholu zůstal ležet na vozovce a byl přejet projíždějícím nákladním vozidlem. Zemřel na místě.

Sobota 17. 8. 2019

HÁJ U DUCHCOVA (ORP Teplice) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byla na místě mrtev.

KOCIERZEW POŁUDNIOWY (okr. Łowicz, Lodžské voj.) – Řidič osobního vozu na dálnici A2 nezvládl řízení, prorazil svodidla a skončil mimo komunikaci. Jedna z jeho spolucestujících na místě zemřela.

RYTWIANY (okr. Staszów, Svatokřížské voj.) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu srazil cyklistu, jedoucího stejným směrem. Cyklista byl těžce zraněn a po převozu do nemocnice zemřel.

Neděle 18. 8. 2019

TŘEŠŤ (ORP Jihlava) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu vyjel ze silnice a srazil dva chodce, pohybující se po krajnici. Oba na místě zemřeli.

JÍLOVIŠTĚ (ORP Černošice) – Chodec přebíhal komunikaci a byl sražen projíždějícím vozidlem. Zemřel na místě.

ZAVAR (okr. Trnava, Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel mimo komunikaci, kde se vozidlo převrátilo. Jeho spolujezdkyně na místě zemřela.

VEĽKÝ KLÍŽ (okr. Partizánske, Slovensko) – Řidič motocyklu nezvládl řízení, vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

Dopravní nehody 12. 8. 2019 – 18. 8. 2019. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 12. 8. 2019 – 18. 8. 2019. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.