Vážné dopravní nehody 14. 5. 2018 – 20. 5. 2018

Pondělí 14. 5. 2018

LHŮTA (ORP Plzeň) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Jeho řidička na místě zemřela.

GREIFENBURG (okr. Spittal an der Drau, Korutany) – Řidič osobního vozu dostal při předjíždění smyk na mokré vozovce, vyjel ze silnice a narazil do několika stromů. Byl na místě mrtev.

Úterý 15. 5. 2018

KARVINÁ – Řidič osobního vozu nezvládl zatáčku, vyjel ze silnice a narazil do stromu. Zemřel na místě.

Středa 16. 5. 2018

TŘEMOŠNÁ (ORP Nýřany) – Řidič osobního vozu ve velké rychlosti vyjel v zatáčce ze silnice a narazil do stromu a následně do betonového propustku. Byl na místě mrtev.

Čtvrtek 17. 5. 2018

WROCŁAW (Dolnoslezské voj.) – Řidič autobusu při odbočování vpravo přehlédl cyklistku a srazil ji pod vozidlo. Cyklistka na místě zemřela, dítě, které vezla na sedátku, bylo těžce zraněno.

Pátek 18. 5. 2018

IVANOVCE (okr. Trenčín, Slovensko) – Řidič osobního vozu při předjíždění nezvládl vozidlo a střetl se s protijedoucím vozidlem. Řidič protijedoucího vozidla na místě zemřel.

Sobota 19. 5. 2018

MIEDZIANA GÓRA (okr. Kielce-venkov, Svatokřížské voj.) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu vjela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím kamionem. Řidička a jedna její spolujezdkyně zemřely na místě, další dvě cestující po převozu do nemocnice.

TRENČIANSKE STANKOVCE (okr. Trenčín, Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střet s protijedoucím kamionem. Následkem nárazu kamion dostal smyk a srazil se s třetím vozidlem, jedoucím ve stejném směru jako vozidlo viníka. Toto třetí vozidlo bylo nárazem odhozeno mimo vozovku a jeho řidič byl na místě mrtev.

Související článek: Statistika dopravních nehod 14. 5. 2018 – 20. 5. 2018 (20. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.