Vážné dopravní nehody 14. 6. 2021 – 20. 6. 2021

Pondělí 14. 6. 2021

SEPEKOV (ORP Milevsko) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjela ze silnice a narazila do stromu. Byla na místě mrtvá.

BYDGOSZCZ (Kujavsko-pomořské voj.) – Řidič osobního vozu při odbočování narazil do jiného vozidla, které se odrazilo na chodník, kde srazilo dva chodce. Jedna chodkyně na místě zemřela.

Úterý 15. 6. 2021

LUBIN (Dolnoslezské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Byl na místě mrtev.

HAVLÍČKŮV BROD – Řidič osobního vozu zezadu narazil do před ním jedoucího vozidla. Oba cestující v tomto vozidle na místě zemřeli.

Středa 16. 6. 2021

HRACHOLUSKY (ORP Prachatice) – Řidič nákladního vozidla zezadu narazil do před ním jedoucího osobního vozu a odhodil ho mimo silnici. Jeden z cestujících ve vozidle byl těžce zraněn a po převozu do nemocnice zemřel.

Čtvrtek 17. 6. 2021

PRAHA – Řidič autobusu srazil chodkyni, která přecházela tramvajovou trať. Chodkyně na místě zemřela.

Pátek 18. 6. 2021

BAD SANKT LEONHARD IM LAVANTTAL (ok. Wolfsberg, Korutany) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Jedna z cestujících v tomto vozidle na místě zemřela.

LUBENÍK (okr. Revúca, Slovensko) – Při střetu s nákladním vozidlem na místě zemřel řidič motocyklu. 

DVORNÍKY (okr. Hlohovec, Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím motocyklem. Jeho řidič na místě zemřel.

Sobota 19. 6. 2021

BRNO – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice, vjel na chodník a narazil do lavičky, na které seděla žena. Byla na místě mrtvá.

ŁÓDŹ (Lodžské voj.) – Řidič osobního vozu nedal přednost motocyklu na hlavní silnici a střetl se s ním. Řidiči obou vozidel na místě zemřeli.

ZLATNO (okr. Zlaté Moravce, Slovensko) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu srazil cyklistu, jedoucího ve stejném směru. Cyklista na místě zemřel.

Neděle 20. 6. 2021

PŘÁSLAVICE (ORP Olomouc) – Řidič kamionu se při otáčení vozidla střetl s motocyklem, který jel za ním ve stejném směru. Jeho řidič byl těžce zraněn a při převozu do nemocnice zemřel.

Dopravní nehody 14. 6. 2021 – 20. 6. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 14. 6. 2021 – 20. 6. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.