Vážné dopravní nehody 21. 6. 2021 – 27. 6. 2021

Úterý 22. 6. 2021

REGENSBURG (Bavorsko) – Řidič osobního vozu na dálnici A3 zezadu narazil do návěsu před ním jedoucího kamionu. Všichni čtyři cestující ve vozidle na místě zemřeli.

NOVÁ BAŇA (okr. Žarnovica, Slovensko) – Řidič osobního vozu na rychlostní komunikaci srazil chodce, který se z nezjištěného důvodu pohyboval ve vozovce. Chodec na místě zemřel.

Čtvrtek 24. 6. 2021

POHRANICE (okr. Nitra, Slovensko) – Řidič osobního vozu při odbočování nedal přednost vozidlu na hlavní silnici a střetl se s ním. Byl na místě mrtev.

BÁNOVCE NAD BEBRAVOU (Slovensko) – Řidič nákladního vozidla při odbočování nedal přednost cyklistovi na hlavní silnici a srazil ho. Cyklista byl těžce zraněn a po převozu do nemocnice zemřel.

Neděle 27. 6. 2021

VELKÁ BÍTEŠ (ORP Velké Meziříčí) – Řidič dodávky na dálnici D1 srazil několik osob, které se pohybovaly ve vozovce kolem odstaveného osobního vozu. Jeden ze sražených na místě zemřel.

STUDNICE (ORP Náchod) – Řidič motocyklu se zákazem řízení a pod vlivem drog při vyhýbání se srně nezvládl řízení a havaroval do terénu. Jeho spolujezdkyně na místě zemřela.

ZVOLEN (Slovensko) – Řidič osobního vozu dostal smyk, po kterém vozidlo zůstalo stát napříč komunikace. Vzápětí do něho narazilo další vozidlo a došlo k požáru, při kterém jeden z cestujících zůstal zaklíněn ve vozidle a uhořel.

Dopravní nehody 21. 6. 2021 – 27. 6. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 21. 6. 2021 – 27. 6. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.