Vážné dopravní nehody 28. 6. 2021 – 4. 7. 2021

Úterý 29. 6. 2021

TERESIN (okr. Sochaczew, Mazovské voj.) – Řidič osobního vozu při odbočování nedal přednost nákladnímu vozidlu na hlavní silnici a střetl se s ním. Všech pět cestujících ve vozidle na místě zemřelo.

Čtvrtek 1. 7. 2021

BRUDZEW (okr. Turek, Velkopolské voj.) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení a narazil do svodidel, od kterých se odrazil do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucí dodávkou. Jeden z jeho spolujezdců na místě zemřel.

LUBISZYN (okr, Gorzów Wielkopolski-venkov, Lubušské voj.) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu vjela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím nákladním vozidlem. Byla na místě mrtvá.

ZBROSŁAWICE (okr. Tarnowskie Góry, Slezské voj.) – Řidič osobního vozu na dálnici A1 zezadu narazil do návěsu před ním jedoucího kamionu. Zemřel na místě.

Sobota 3. 7. 2021

BROZANY NAD OHŘÍ (ORP Litoměřice) – Při havárii na dálnici D8 na místě zemřel řidič motocyklu.

STALOWA WOLA (Podkarpatské voj.) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu při předjíždění vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Řidič a spolujezdkyně z tohoto vozidla na místě zemřeli.

Neděle 4. 7. 2021

OSTŘEDEK (ORP Benešov) – Řidič kamionu na dálnici D1 zezadu narazil do návěsu před ním jedoucího kamionu, který zezadu narazil do před ním jedoucího osobního vozu a narazil ho na před ním jedoucí autobus. Byl na místě mrtev.

BRZEG (Opolské voj.) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu srazil chodce, který se pohyboval ve vozovce. Chodec na místě zemřel.

Dopravní nehody 28. 6. 2021 – 4. 7. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody Autor: Pavel Řeha
Dopravní nehody 28. 6. 2021 – 4. 7. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody 

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.