Vážné dopravní nehody 19. 6. 2023 – 25. 6. 2023

Pondělí 19. 6. 2023

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do odstaveného bagru. Byl na místě mrtev.

TRAISEN (okr. Lilienfeld, Dolní Rakousko) – Řidička osobního vozu při objíždění kolony vjela do cesty sanitce s právem přednostní jízdy a střetla se s ní. Zemřela na místě.

Úterý 20. 6. 2023

BIAŁYSTOK (Podleské voj.) – Řidička osobního vozu srazila chodce, který náhle vstoupil do vozovky. Chodec na místě zemřel.

Středa 21. 6. 2023

STEINBACH AM ATTERSEE (okr. Vöcklabruck, Horní Rakousko) – Řidič motocyklu při předjíždění nezvládl řízení a narazil do svodidel. Zemřel na místě.

PIEŠŤANY (Slovensko) – Řidič autobusu srazil chodce, který náhle vstoupil do vozovky. Chodec po převozu do nemocnice zemřel.

Čtvrtek 22. 6. 2023

TŘEMOŠNÁ (ORP Nýřany) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Byl na místě mrtev.

Pátek 23. 6. 2023

HEŘMANŮV MĚSTEC (ORP Chrudim) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjela ze silnice a narazila do stromu. Zemřela na místě.

MAISSAU (okr. Hollabrunn, Dolní Rakousko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. On i jeho spolujezdec na místě zemřeli.

KRNOV – Řidič motocyklu při předjíždění vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Byl na místě mrtev.

LOFER (okr. Zell am See, Salcbursko) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení, vyjel ze silnice, několikrát vozidlo převrátil a narazil do stromu. Po převozu do nemocnice zemřel.

RUST (Burgenland) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu srazil cyklistu, který na místě zemřel.

Neděle 25. 6. 2023

LAZNÍKY (ORP Přerov) – Řidič osobního vozu při průjezdu zatáčkou vjel do protisměru, kde srazil protijedoucí cyklistku. Cyklistka na místě zemřela.

NOVÝ BYDŽOV – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Jeho spolujezdec na místě zemřel.

GERERSDORF (okr. Sankt Pölten-venkov, Dolní Rakousko) – Řidič motocyklu na dálnici A1 z nezjištěného důvodu vyjel z komunikace a narazil do středových svodidel, od kterých se odrazil zpět na vozovku, kde byl sražen za ním jedoucím vozidlem. Byl na místě mrtev.

WIEN – Řidička mopedu při odbočování vjela pod osobní vozidlo, které ji srazilo. Zemřela na místě.

GRABÓW NAD PILICĄ (okr. Kozienice, Mazovské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím motocyklem. Řidič motocyklu i jeho spolujezdkyně na místě zemřeli.

Dopravní nehody 19. 6. 2023 – 25. 6. 2023. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 19. 6. 2023 – 25. 6. 2023. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.