Vážné dopravní nehody 2. 9. 2019 – 8. 9. 2019

Pondělí 2. 9. 2019

CHEB – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Vozidlo po nárazu začalo hořet a řidič v něm uhořel.

CHEŁMIEC (okr. Nowy Sącz-venkov, Malopolské voj.) – Při střetu nákladního vozidla s autobusem na místě zemřela jedna z cestujících v autobusu.

Středa 4. 9. 2019

KDYNĚ (ORP Domažlice) – Řidička osobního vozu srazila chodce, který přecházel komunikaci. Chodec na místě zemřel.

VEĽKÉ BIEROVCE (okr. Trenčín, Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Byl na místě mrtev.

Čtvrtek 5. 9. 2019

STRAKONICE – Cyklista při vjezdu do křižovatky nerespektoval červené světlo a střetl se s projíždějícím nákladním vozidlem. Zemřel na místě.

PLZEŇ – Řidič osobního vozu nedal přednost vozidlu na hlavní silnici a střetl se s ním. Nárazem bylo toto vozidlo odhozeno do protisměru, kde se následně střetlo s protijedoucím nákladním vozidlem. Řidič odhozeného vozidla na místě zemřel.

ŠPAČINCE (okr. Trnava, Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím autobusem. Byl těžce zraněn a po převozu do nemocnice zemřel.

MILOVICE U HOŘIC (ORP Hořice) – Řidička osobního vozu se v nepřehledném místě při otáčení vozidla dostala do polohy napříč komunikaci a došlo k bočnímu střetu s vozidlem jedoucím za ní ve stejném směru. Byla na místě mrtvá.

Pátek 6. 9. 2019

HRANICE – Řidič nákladního vozidla přejel člověka, který z nezjištěného důvodu ležel ve vozovce. Ležící na místě zemřel.

BERLIN – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel na chodník a srazil skupinu chodců. Čtyři z nich na místě zemřeli.

ZAGRODNO (okr. Złotoryja, Dolnoslezské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Byl na místě mrtev.

Sobota 7. 9. 2019

ASTEN (okr. Linz-venkov, Horní Rakousko) – Chodec, který se pohyboval po dálnici A1, byl za tmy sražen několika vozidly a na místě zemřel.

Neděle 8. 9. 2019

BARANÓW (okr. Grodzisk Mazowiecki, Mazovské voj.) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjela ze silnice a narazila do stromu. Její spolujezdec na místě zemřel.

KSIĄŻ WIELKI (okr. Miechów, Malopolské voj.) – Řidič osobního vozu zezadu narazil do před ním jedoucího vozidla, odbočujícího vlevo, do kterého následně narazil protijedoucí kamion. Oba cestující ve vozidle na místě zemřeli.

SOLEC KUJAWSKI (okr. Bydgoszcz-venkov, Kujavsko-pomořské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se postupně střetl se třemi protijedoucími vozidly. Řidič jednoho z nich na místě zemřel.

Dopravní nehody 2. 9. 2019 – 8. 9. 2019. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 2. 9. 2019 – 8. 9. 2019. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.