Vážné dopravní nehody 9. 9. 2019 – 15. 9. 2019

Pondělí 9. 9. 2019

LECHOVICE (ORP Znojmo) – Řidič kamionu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Byl na místě mrtev.

EDERTAL (okr. Waldeck-Frankenberg, Hesensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do mostního pilíře. Zemřel na místě.

KONSTANTYNÓW (okr. Biała Podlaska-venkov, Lublinské voj.) – Řidič motocyklu nezvládl řízení a narazil do cisternového přívěsu, taženého traktorem. Byl na místě mrtev.

Úterý 10. 9. 2019

BIAŁA PODLASKA (Lublinské voj.) – Řidič minibusu vjel do skupiny osob, které uklízely vozovku po předchozí dopravní nehodě. Jedna osoba na místě zemřela.

Středa 11. 9. 2019

HOLICE – Při střetu s kamionem na místě zemřel řidič dodávky.

LIPTOVSKÝ HRÁDOK (okr. Liptovský Mikuláš, Slovensko) – Při čelním střetu s kamionem na místě zemřel řidič osobního vozu.

Čtvrtek 12. 9. 2019

KRÁLŮV DVŮR (ORP Beroun) – Řidič osobního vozu na dálnici D5 zezadu narazil do před ním jedoucího nákladního vozidla. Byl na místě mrtev.

BŘECLAV – Řidič osobního vozu na dálnici D2 srazil chodce, který se za tmy pohyboval ve vozovce. Chodec na místě zemřel.

SOVĚTICE (ORP Hradec Králové) – Řidič osobního vozu vjel na nechráněný železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Zemřel na místě.

TÝNIŠŤKO (ORP Vysoké Mýto) – Při čelním střetu dvou osobních vozidel na místě zemřel jeden z cestujících.

WROCŁAW (Dolnoslezské voj.) – Jezdec na elektrické koloběžce nerespektoval červené světlo a vjel na přechod pro chodce, kde se střetl s projíždějícím osobním vozidlem. Byl na místě mrtev.

BIELSK PODLASKI (Podleské voj.) – Řidič nákladního vozidla z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím autobusem. Oba řidiči na místě zemřeli.

Sobota 14. 9. 2019

LUBNÁ (ORP Rakovník) – Řidič traktoru při odbočování vlevo nedal přednost protijedoucímu motocyklu a střetl se s ním. Motocyklista byl na místě mrtev.

LUBIN (Dolnoslezské voj.) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu vjela do protisměru, kde se střetla se skupinou protijedoucích motocyklů. Jeden z motocyklistů na místě zemřel.

Neděle 15. 9. 2019

DOBEV (ORP Písek) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

Dopravní nehody 9. 9. 2019 – 15. 9. 2019. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 9. 9. 2019 – 15. 9. 2019. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.