Vážné dopravní nehody 20. 6. 2022 – 26. 6. 2022

Pondělí 20. 6. 2022

SVOR (ORP Nový Bor) – Řidič osobního vozu bočně narazil do před ním jedoucího vozidla, odbočujícího vlevo, následně se od vozidla odrazil mimo silnici, kde narazil do pařezu. Byl na místě mrtev.

Úterý 21. 6. 2022

ŠVIHOV (ORP Klatovy) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Jeho spolujezdkyně po převozu do nemocnice zemřela.

WROCŁAW (Dolnoslezské voj.) – Řidič osobního vozu při změně jízdních pruhů bočně narazil do jiného vozidla, které následkem nárazu vyjelo ze silnice, převrátilo se a srazilo chodce, čekajícího na zastávce. Chodec na místě zemřel.

Středa 22. 6. 2022

WIEN – Řidič motocyklu nezvládl řízení a spadl na silnici. Byl na místě mrtev.

KRAĽOVANY (okr. Dolný Kubín, Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Zemřel na místě.

SENICA (Slovensko) – Řidička osobního vozu přejela člověka, který z nezjištěného důvodu ležel ve vozovce a který po převozu do nemocnice zemřel.

Čtvrtek 23. 6. 2022

JIČÍN – Řidič osobního vozu se při předjíždění střetl s předjížděným vozidlem, vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

BLUČINA (ORP Židlochovice) – Při střetu dvou kamionů na dálnici D2 na místě zemřel řidič jednoho z nich.

Sobota 25. 6. 2022

CÍFER (okr. Trnava, Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Vozidlo po nárazu začalo hořet a řidič v něm uhořel.

HAUS (okr. Liezen, Štýrsko) – Řidička osobního vozu vjela na nechráněný železniční přejezd, kde se střetla s projíždějícím vlakem. Byla na místě mrtvá.

Dopravní nehody 20. 6. 2022 – 26. 6. 2022. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 20. 6. 2022 – 26. 6. 2022. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.