Vážné dopravní nehody 13. 6. 2022 – 19. 6. 2022

Pondělí 13. 6. 2022

ŁUKÓW (Lublinské voj.) – Řidič nákladního vozidla srazil chodkyni, která náhle vstoupila do vozovky. Chodkyně na místě zemřela.

KOMÁRNO (Slovensko) – Řidič osobního vozu nedal přednost motocyklu na hlavní silnici a střetl se s ním. Jeho řidič po převozu do nemocnice zemřel.

Úterý 14. 6. 2022

POZNAŃ (Velkopolské voj.) – Řidič osobního vozu bez řidičského oprávnění zezadu narazil do vozidla taxislužby, jehož řidič zastavil u krajnice. Oba řidiči na místě zemřeli.

BUDÍŠKOVICE (ORP Dačice) – Řidič osobního vozu při vjíždění na hlavní silnici nedal přednost motocyklu a střetl se s ním. Jeho řidič na místě zemřel.

KLÍČANY (ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav) – Při střetu s kamionem na dálnici D8 na místě zemřel řidič motocyklu.

Středa 15. 6. 2022

MIRKOVICE (ORP Český Krumlov) – Řidič motocyklu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a havaroval do terénu. Byl na místě mrtev.

LÍBEZNICE (ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Zemřel na místě.

Čtvrtek 16. 6. 2022

LAUTERACH (okr. Bregenz, Vorarlbersko) – Řidička osobního vozu na dálnici A14 zezadu narazila do před ním jedoucího kamionu. Vozidlo po nárazu začalo hořet a řidička v něm uhořela.

Pátek 17. 6. 2022

SZCZECIN (Západopomořanské voj.) – Řidič sanitky jedoucí se signálem se střetl s osobním vozidlem, od kterého se odrazil mimo silnici na zastávku tramvaje, kde srazil chodkyni. Chodkyně na místě zemřela.

MLADÁ BOLESLAV – Řidič osobního vozu při vyjíždění z dálnice D10 nezvládl řízení, vyjel ze silnice a havaroval do terénu. Jeho spolujezdkyně na místě zemřela.

MOLLN (okr. Kirchdorf an der Krems, Horní Rakousko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do zdi. Zemřel na místě.

Sobota 18. 6. 2022

SILZ (okr. Imst, Tyrolsko) – Řidič osobního vozu nezvládl zatáčku, vyjel ze silnice a převrátil vozidlo na střechu. Byl na místě mrtev.

FRANKENFELS (okr. St. Pölten-venkov, Dolní Rakousko) – Řidič motocyklu nezvládl zatáčku a spadl na silnici. Zemřel na místě.

Neděle 19. 6. 2022

ŠTOKY (ORP Havlíčkův Brod) – Řidič osobního vozu srazil chodce, který se za tmy pohyboval ve vozovce. Chodec na místě zemřel.

HORNÍ CEREKEV (ORP Pelhřimov) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení, vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

MALÁ ÚPA (ORP Trutnov) – Na jedoucí osobní vozidlo v důsledku poryvu větru náhle spadl strom. Tři cestující na místě zemřeli.

Dopravní nehody 13. 6. 2022 – 19. 6. 2022. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 13. 6. 2022 – 19. 6. 2022. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.