Vážné dopravní nehody 6. 6. 2022 – 12. 6. 2022

Pondělí 6. 6. 2022

MEZIŘÍČKO (ORP Velké Meziříčí) – Řidič osobního vozu na dálnici D1 zezadu narazil do přívěsu před ním jedoucí dodávky, jejíž řidič následně dostal smyk a převrátil vozidlo na střechu. Dva cestující z dodávky zemřeli na místě, třetí později v nemocnici.

LĘBORK (Pomořské voj.) – Při čelním střetu s nákladním vozidlem na místě zemřeli dva cestující v minibusu.

TRNAVA (Slovensko) – Řidič kamionu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím osobním vozidlem. Po nárazu se obě vozidla zřítila z mostu a jejich řidiči na místě zemřeli.

HORNÉ SEMEROVCE (okr. Levice, Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Byl na místě mrtev.

GOLS (okr. Neusiedl am See, Burgenland) – Řidička osobního vozu vjela na nechráněný železniční přejezd, kde se střetla s projíždějícím vlakem. Zemřela na místě.

Úterý 7. 6. 2022

OPOČNICE (ORP Poděbrady) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Jeho řidič na místě zemřel.

Čtvrtek 9. 6. 2022

PETERSBERG (okr. Saalekreis, Sasko-Anhaltsko) – Řidič dodávky na dálnici A14 zezadu narazil do před ním jedoucího osobního vozu, který následně narazil do dvou dalších vozidel. Všichni tři cestující v osobním voze na místě zemřeli.

Pátek 10. 6. 2022

PROTIVÍN (ORP Písek) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. On i jeho spolujezdec na místě zemřeli.

NOVÁ VES (ORP Kralupy nad Vltavou) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím skútrem. Jeho řidič na místě zemřel.

Sobota 11. 6. 2022

MEZIBOŘÍ (ORP Litvínov) – Při střetu s autobusem na místě zemřeli dva cestující v osobním voze.

Neděle 12. 6. 2022

ČACHROV (ORP Klatovy) – Řidič motocyklu srazil chodce, který přecházel silnici. Chodec na místě zemřel.

Dopravní nehody 6. 6. 2022 – 12. 6. 2022. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 6. 6. 2022 – 12. 6. 2022. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.