Vážné dopravní nehody 22. 8. 2022 – 28. 8. 2022

Pondělí 22. 8. 2022

FRANKENFELS (okr. Sankt Pölten-venkov, Dolní Rakousko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do skály. Vozidlo po nárazu začalo hořet a řidič v něm uhořel.

DÜRNSTEIN (okr. Krems-venkov, Dolní Rakousko) – Řidič osobního vozu dostal smyk a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Byl na místě mrtev.

ADRŠPACH (ORP Broumov) – Řidič osobního vozu srazil dva chodce. Jeden zemřel na místě, druhý po převozu do nemocnice.

Úterý 23. 8. 2022

STAINZ (okr. Deutschlandsberg, Štýrsko) – Řidič minibusu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice, převrátil se a narazil do svahu. Jedna z cestujících na místě zemřela.

Středa 24. 8. 2022

DOLNÍ TŘEBONÍN (ORP Český Krumlov) – Při střetu dvou osobních vozidel na místě zemřeli tři cestující.

ÚŽICE (ORP Kralupy nad Vltavou) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Vozidlo po nárazu začalo hořet a řidič v něm uhořel.

ŚWIEBODZIN (Lubušské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Zemřel na místě, stejně jako jeho dva spolujezdci.

Sobota 27. 8. 2022

ŠTĚNOVICE (ORP Přeštice) – Řidič osobního vozu na dálnici D5 z nezjištěného důvodu narazil do betonových svodidel při vjezdu do tunelu. Byl na místě mrtev.

HOLÍČ (okr. Skalica, Slovensko) – Řidič osobního vozu srazil chodce, který za tmy náhle vstoupil do vozovky. Chodec na místě zemřel.

Dopravní nehody 22. 8. 2022 – 28. 8. 2022. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 22. 8. 2022 – 28. 8. 2022. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.