Vážné dopravní nehody 29. 8. 2022 – 4. 9. 2022

Pondělí 29. 8. 2022

HALBENRAIN (okr. Südoststeiermark, Štýrsko) – Řidič osobního vozu nezvládl zatáčku, vyjel ze silnice a narazil do budovy. Byl na místě mrtev.

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM – Řidič osobního vozu v zatáčce dostal smyk a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Zemřel na místě.

WOLSZTYN (Velkopolské voj.) – Řidič nákladního vozidla srazil chodce, který přecházel silnici na přechodu. Chodec na místě zemřel.

Čtvrtek 1. 9. 2022

BRODY (okr. Starachowice, Svatokřížské voj.) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu vjel na chodník, kde srazil skupinu chodců. Jedna chodkyně na místě zemřela.

Pátek 2. 9. 2022

PLZEŇ – Řidič motocyklu nezvládl řízení a havaroval do svodidel. Jeho spolujezdkyně na místě zemřela.

KAPLICE – Řidič motocyklu nezvládl zatáčku a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Byl na místě mrtev.

Sobota 3. 9. 2022

VELEŠÍN (ORP Kaplice) – Řidič osobního vozu vjel na železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Zemřel na místě.

FURTH BEI GÖTTWEIG (okr. Krems-venkov, Dolní Rakousko) – Řidič motocyklu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do směrového sloupku. Byl na místě mrtev.

KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI (okr. Pabianice, Lodžské voj.) – Řidič motocyklu na rychlostní silnici najel na sraženou lišku, ztratil kontrolu nad vozidlem a převrátil se na vozovku. Zemřel na místě.

Dopravní nehody 29. 8. 2022 – 4. 9. 2022. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 29. 8. 2022 – 4. 9. 2022. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.