Vážné dopravní nehody 24. 5. 2021 – 30. 5. 2021

Pondělí 24. 5. 2021

VALY (ORP Přelouč) – Řidič sanitky z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Jeden z převážených pacientů na místě zemřel.

PRAHA – Řidič kamionu na dálnici D11 zezadu narazil do před ním jedoucího osobního vozu. Náraz způsobil vzplanutí obou vozidel a řidič kamionu ve vozidle uhořel.

MOCHOV (ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav) – Při střetu s kamionem na dálnici D11 na místě zemřel jeden z cestujících v osobním voze.

Středa 26. 5. 2021

JINDŘICHŮV HRADEC – Řidič dodávky z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucí dodávkou. Její řidič na místě zemřel.

KAMIONKA (okr. Lubartów, Lublinské voj.) – Řidič čtyřkolky při odbočování vlevo vjel do cesty předjíždějícímu osobnímu vozidlu a střetl se s ním. Byl na místě mrtev.

Čtvrtek 27. 5. 2021

NOWOSOLNA (okr. Łódź-východ, Lodžské voj.) – Řidič osobního vozu na dálnici A1 srazil losa, který se pohyboval ve vozovce. Jeho spolujezdec na místě zemřel.

BRANKA U OPAVY (ORP Opava) – Řidič osobního vozu při odbočování na hlavní silnici nedal přednost nákladnímu vozidlu a střetl se s ním. Byl na místě mrtev.

Pátek 28. 5. 2021

LANŽHOT (ORP Břeclav) – Řidič kamionu na dálnici D2 zezadu narazil do vozidla údržby dálnice. Zemřel na místě.

ZANIEMYŚL (okr. Środa Wielkopolska, Velkopolské voj.) – Řidič osobního vozu bez řidičského oprávnění a pod vlivem alkoholu předjížděl vozidlo, které již bylo předjížděno jiným vozidlem, se kterým se bočně střetl a havaroval mimo silnici. Vozidlo se několikrát převrátilo a jeho spolujezdec na místě zemřel.

Sobota 29. 5. 2021

CHRÁŠŤANY (ORP Český Brod) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

KĘTRZYN (Varmijsko-mazurské voj.) – Řidič osobního vozu vjel na nechráněný železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Zemřel na místě, stejně jako jeho dva spolucestující.

BORSKÝ SVÄTÝ JUR (okr. Senica, Slovensko) – Řidič čtyřkolky nezvládl zatáčku, vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

Dopravní nehody 24. 5. 2021 – 30. 5. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 24. 5. 2021 – 30. 5. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.