Vážné dopravní nehody 31. 5. 2021 – 6. 6. 2021

Úterý 1. 6. 2021

KRUPINA (Slovensko) – Při čelním střetu s kamionem na místě zemřel cestující v osobním voze.

Středa 2. 6. 2021

OLOMOUC – Řidič osobního vozu nerespektoval světelný signál na křižovatce a střetl se se skútrem. Jeho řidič na místě zemřel.

ŠTOKY (ORP Havlíčkův Brod) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Jeho řidič na místě zemřel.

Čtvrtek 3. 6. 2021

SAXEN (okr. Perg, Horní Rakousko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do skupiny jezdců na mopedech, která stála na silnici z důvodu řešení závady na jednom z vozidel. Dva z účastníků na místě zemřeli.

VOLKOVCE (okr. Zlaté Moravce, Slovensko) – Řidička osobního vozu pod vlivem alkoholu vjela do protisměru a srazila protijedoucí cyklistku. Cyklistka na místě zemřela.

Sobota 5. 6. 2021

DOBŠICE (ORP Znojmo) – Řidič dodávky z nezjištěného důvodu zezadu narazil do před ním jedoucího traktoru. Byl n místě mrtev.

Neděle 6. 6. 2021

KUNICE (ORP Říčany) – Při střetu s osobním vozem na místě zemřel řidič motocyklu.

ZGORZELEC (Dolnoslezské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Jeden z cestujících z tohoto vozidla na místě zemřel.

MÚTNE (okr. Námestovo, Slovensko) – Řidič čtyřkolky bez řidičského oprávnění nedal přednost vozidlu na hlavní silnici a střetl se s ním. Byl na místě mrtev.

Dopravní nehody 31. 5. 2021 – 6. 6. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 31. 5. 2021 – 6. 6. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.