Vážné dopravní nehody 24. 6. 2019 – 30. 6. 2019

Pondělí 24. 6. 2019

MYSZYNIEC (okr. Ostrołęka-venkov, Mazovské voj.) – Řidič kamionu zezadu narazil do  osobního vozidla a natlačil ho na návěs před ním jedoucího kamionu. Osobní vozidlo bylo zcela zničeno a jeho řidička i spolujezdkyně na místě zemřely. Třetí cestující zemřel druhého dne v nemocnici.

Úterý 25. 6. 2019

ČERNČICE (ORP Nové Město nad Metují) – Řidič dodávky z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde srazil chodce, vedoucího jízdní kolo po krajnici. Chodec na místě zemřel.

Středa 26. 6. 2019

SOSNOWIEC (Slezské voj.) – Řidič motocyklu bez řidičského průkazu vjel do skupiny chodců na přechodu pro chodce. Jedna chodkyně byla sražena a na místě zemřela.

Čtvrtek 27. 6. 2019

JINDŘICHŮV HRADEC  – Řidič dodávky z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Jeho spolujezdkyně na místě zemřela.

BUDKOV (ORP Prachatice) – Řidič osobního vozu nezvládl zatáčku a vjel do protisměru, kde se bočně střetl s protijedoucí dodávkou. Byl na místě mrtev.

DŁUGOŁĘKA (okr. Wrocław-venkov, Dolnoslezské voj.) – Řidič osobního vozu vjel na nechráněný železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Zemřel na místě.

Pátek 28. 6. 2019

VOJKOV (ORP Votice) – Řidič osobního vozu nedal přednost motocyklu jedoucímu po hlavní silnici a střetl se s ním. Motocyklista na místě zemřel.

KIRCHBERG AN DER RAAB (okr. Südoststeiermark, Štýrsko) – Při čelním střetu s autobusem na místě zemřela řidička osobního vozu.

Sobota 29. 6. 2019

SLANÝ – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Byl na místě mrtev.

RZESZÓW (Podkarpatské voj.) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení, vyjel ze silnice a narazil do protihlukové bariéry a sloupu veřejného osvětlení. Všichni tři cestující při nárazu vypadli z vozidla, jeden z nich na místě zemřel.

VÉMYSLICE (ORP Moravský Krumlov) – Řidič motocyklu při předjíždění vyjel ze silnice a narazil do betonového mostku. Byl na místě mrtev.

Neděle 30. 6. 2019

KLADNO – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu vyjel ze silnice a narazil do zdi. Jeho spolujezdkyně na místě zemřela.

LIBĚCHOV (ORP Mělník) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Byl na místě mrtev.

PATA (okr. Galanta, Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Zemřel na místě.

Související článek: Statistika dopravních nehod 24. 6. 2019 – 30. 6. 2019 (26. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.