Vážné dopravní nehody 1. 7. 2019 – 7. 7. 2019

Pondělí 1. 7. 2019

LUBIN (Dolnoslezské voj.) – Řidič kamionu zezadu narazil do před ním jedoucího osobního vozidla. Oba cestující v osobním voze na místě zemřeli.

Úterý 2. 7. 2019

JASTRZĘBIE-ZDRÓJ (Slezské voj.) – Řidič osobního vozu při vyjíždění z parkoviště nedal přednost vozidlu jedoucímu po hlavní silnici a střetl se s ním. Při nehodě utrpěl těžké zranění a po převozu do nemocnice zemřel.

Středa 3. 7. 2019

WILDON (okr. Leibnitz, Štýrsko) – Při střetu osobního vozidla s projíždějícím vlakem na železničním přejezdu na místě zemřeli oba cestující ve vozidle.

NOWA WIEŚ WIELKA (okr. Bydgoszcz-venkov, Kujavsko-pomořské voj.) – Řidič osobního vozu se při vyhýbání se protijedoucímu vozidlu střetl s protijedoucím kamionem. Vozidlo po střetu začalo hořet a řidič v něm uhořel.

Čtvrtek 4. 7. 2019

OLBRAMOVICE (ORP Votice) – Při střetu osobního vozu se dvěma motocykly na místě zemřel jeden motocyklista.

TŘEBOŇ – Řidič osobního vozu nezvládl zatáčku, vyjel ze silnice, narazil do dopravní značky a převrátil se na střechu. Byl na místě mrtev.

PROCHOWICE (okr. Legnica-venkov, Dolnoslezské voj.) – Při střetu dodávky a autobusu na místě zemřel jeden z cestujících.

Pátek 5. 7. 2019

MOST – Řidič osobního vozu srazil chodce, který se pohyboval ve vozovce. Chodec byl na místě mrtev.

ROZSTÁNÍ (ORP Prostějov) – Řidič osobního vozu při předjíždění vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím motocyklem. Motocyklista na místě zemřel.

RACIBÓRZ (Slezské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím autobusem. Zemřel na místě, stejně jako jedna jeho spolucestující.

Sobota 6. 7. 2019

LOVEČKOVICE (ORP Litoměřice) – Řidič čtyřkolky z nezjištěného důvodu vyjel mimo silnici do lesa, kde se převrátil. Byl na místě mrtev.

BUKOVICE (ORP Náchod) – Chodec jedoucí na elektrickém vozíku při odbočování nedal přednost protijedoucímu osobnímu vozidlu a došlo ke střetu, při kterém zemřel.

ČEPŘOVICE (ORP Strakonice) – Řidič dodávky nezvládl zatáčku a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Jeho řidič na místě zemřel.

VILLINGEN-SCHWENNINGEN (okr. Schwarzwald-Baar-Kreis, Bádensko-Württembersko) – Řidič osobního vozu ve vysoké rychlosti vjel v zatáčce do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Tři cestující z druhého vozidla na místě zemřeli.

Neděle 7. 7. 2019

SŁAWNO (Západopomořanské voj.) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení, dostal smyk a převrátil vozidlo na střechu. Dva jeho spolucestující na místě zemřeli.

LUBIEŃ (okr. Myślenice, Malopolské voj.) – Při čelním střetu dvou osobních vozidel zemřel jeden z cestujících.

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.
Dopravní nehody 1. 7. 2019 – 7. 7. 2019. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody