Vážné dopravní nehody 8. 7. 2019 – 14. 7. 2019

Pondělí 8. 7. 2019

BEDNÁREC (ORP Jindřichův Hradec) – Řidička osobního vozu nerespektovala zabezpečovací zařízení a vjela na železniční přejezd, kde se střetla s projíždějícím vlakem. Byla na místě mrtvá.

NOVÁKY (okr. Prievidza, Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Jeho řidič na místě zemřel.

Úterý 9. 7. 2019

RAASDORF (okr. Gänserndorf, Dolní Rakousko) – Řidič malého nákladního vozu vjel na nechráněný železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Dva jeho spolujezdci na místě zemřeli.

DĄBIE (okr. Krosno Odrzańskie, Lubušské voj.) – Při střetu s cisternou na místě zemřeli oba cestující v osobním vozidle.

Středa 10. 7. 2019

BRZEZINY (Lodžské voj.) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu vjela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím nákladním vozidlem. Zemřela na místě, stejně jako její spolujezdkyně.

Čtvrtek 11. 7. 2019

DUB NAD MORAVOU (ORP Olomouc) – Při střetu dvou dodávek a dvou osobních vozidel na místě zemřeli tři cestující.

Pátek 12. 7. 2019

RUDA MALENIECKA (okr. Końskie, Svatokřížské voj.) – Řidič osobního vozu nedal přednost při odbočování na hlavní silnici a střetl se se dvěma dalšími vozidly. Zemřel na místě, stejně jako cestující v jednom z dalších vozidel.

Sobota 13. 7. 2019

PŘÍČINA (ORP Rakovník) – Řidič dodávky vjel na nechráněný železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Jedna z jeho spolucestujících na místě zemřela.

TŘEMOŠNÁ (ORP Nýřany) – Řidič motocyklu nezvládl řízení a havaroval na silnici. Jeho spolujezdkyně se při pádu dostala do protisměru, kde se střetla s protijedoucím vozidlem. Byla na místě mrtvá.

KONOPNICA (okr. Lublin-venkov, Lublinské voj.) – Řidič osobního vozu se při předjíždění odrazil od předjížděného vozidla a vjel do protisměru, kde se střetl se dvěma protijedoucími vozidly. Zemřel na místě, stejně jako dvě osoby v protijedoucím vozidle.

BÖHEIMKIRCHEN (okr. St. Pölten-venkov, Dolní Rakousko) – Řidič osobního vozu při předjíždění nezvládl vozidlo, vyjel ze silnice a narazil do skupiny stromů. Byl těžce zraněn a po převozu do nemocnice zemřel.

Neděle 14. 7. 2019

ČERNOŽICE (ORP Hradec Králové) – Řidič osobního vozu nerespektoval zabezpečovací zařízení a vjel na železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Všichni čtyři cestující ve vozidle na místě zemřeli.

CZARNA (okr. Łańcut, Podkarpatské voj.) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Jeho řidič na místě zemřel.

BECKOV (okr. Nové Mesto nad Váhom, Slovensko) – Řidič motocyklu bez řidičského oprávnění nezvládl řízení a havaroval do svodidel. Byl na místě mrtev.

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.
Dopravní nehody 8. 7. 2019 – 14. 7. 2019. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 8. 7. 2019 – 14. 7. 2019. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody