Vážné dopravní nehody 27. 3. 2023 – 2. 4. 2023

Pondělí 27. 3. 2023

HŘÍMĚŽDICE (ORP Dobříš) – Řidič nákladního vozidla z nezjištěného důvodu prorazil zábradlí mostu a spadl s vozidlem do řeky. Nepodařilo se mu dostat z vozidla a utopil se.

POVRLY (ORP Ústí nad Labem) – Při střetu s kamionem na místě zemřeli dva cestující v osobním voze.

PRŮHONICE (ORP Černošice) – Řidič osobního vozu na dálnici D1 srazil chodce, který se z nezjištěného důvodu pohyboval ve vozovce. Chodec na místě zemřel.

MÜNICHREITH-LAIMBACH (okr. Melk, Dolní Rakousko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

Čtvrtek 30. 3. 2023

LANGENLOIS (okr. Krems-venkov, Dolní Rakousko) – Při střetu s osobním vozem na místě zemřel cyklista.

PÍSEĆNÁ (ORP Žamberk) – Řidič osobního vozu bez řidičského oprávnění a pod vlivem alkoholu srazil za tmy cyklistku. Cyklistka na místě zemřela.

Pátek 31. 3. 2023

DUNAJSKÁ STREDA (Slovensko) – Řidička osobního vozu nedal při odbočování přednost kamionu na hlavní silnici a střetla se s ním. Byla na místě mrtvá.

Neděle 2. 4. 2023

BAD LANGENSALZA (okr. Unstrut-Hainich-Kreis, Durynsko) – Řidič osobního vozu bez řidičského oprávnění pod vlivem alkoholu vjel do protisměru, kde se střetl se dvěma protijedoucími vozidly. Dvě vozidla po nárazu shořela, celkem sedm cestujících ze všech vozidel na místě zemřelo.

OKOČ (okr. Dunajská Streda, Slovensko) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení, vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

MIROTICE (ORP Písek) – Řidič osobního vozu srazil chodce, který přecházel vozovku. Chodec na místě zemřel.

CHRÁŠŤANY (ORP Benešov) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Jeho spolujezdkyně na místě zemřela.

Dopravní nehody 27. 3. 2023 – 2. 4. 2023. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 27. 3. 2023 – 2. 4. 2023. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.