Vážné dopravní nehody 3. 4. 2023 – 9. 4. 2023

Středa 5. 4. 2023

PETROVICE (ORP Ústí nad Labem) – Řidič osobního vozu na dálnici D8 zezadu narazil do odstaveného kamionu. Byl na místě mrtev.

Pátek 7. 4. 2023

PRZEMYŚL (Podkarpatské voj,) – Řidič osobního vozu náhle vyjel ze silnice na zastávku autobusu, kde srazil chodkyni. Chodkyně po převozu do nemocnice zemřela.

Sobota 8. 4. 2023

DOBŘANY (ORP Stod) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se postupně střetl se dvěma protijedoucími vozidly. Jeden z cestujících na místě zemřel.

OLSZTYNEK (okr. Olsztyn-venkov, Varmijsko-mazurské voj.) – Řidič osobního vozu vjel do protisměru na rychlostní silnici, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Oba řidiči na místě zemřeli.

DUSZNIKI (okr. Szamotuły, Velkopolské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Zemřel na místě.

HRONSKÉ KĽAČANY (okr. Levice, Slovensko) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení, vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

Neděle 9. 4. 2023

PRZYTOCZNA (okr. Międzyrzecz, Lubušské voj.) – Řidič osobního vozu po střetu se srnou ztratil kontrolu nad vozidlem, vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ (Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do sloupu. Zemřel na místě, stejně jako jeho dva spolujezdci.

Dopravní nehody 3. 4. 2023 – 9. 4. 2023. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 3. 4. 2023 – 9. 4. 2023. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.