Vážné dopravní nehody 29. 6. 2020 – 5. 7. 2020

Pondělí 29. 6. 2020

VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucí dodávkou. Byl na místě mrtev.

Úterý 30. 6. 2020

STOD – Při čelním střetu s kamionem na místě zemřel řidič osobního vozu.

Středa 1. 7. 2020

ŽINKOVY (ORP Nepomuk) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Jeho řidič na místě zemřel.

NITRICA (okr. Prievidza, Slovensko) – Při střetu s kamionem na místě zemřel řidič osobního vozu

Čtvrtek 2. 7. 2020

ŁÓDŹ (Lodžské voj.) – Řidič osobního vozu na dálnici A1 zezadu narazil do před ním jedoucího vozidla. které se převrátilo, odrazilo od svodidel a zůstalo stát na vozovce. Jeho řidič byl na místě mrtev.

PATA (okr. Galanta, Slovensko) – Řidič osobního vozu zezadu narazil do dodávky, která stála z provozních důvodů na krajnici. Jeho spolujezdkyně na místě zemřela.

Pátek 3. 7. 2020

DOBRÁ (ORP Frýdek-Místek) – Řidič motocyklu při sjezdu z dálnice D48 vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Byl těžce zraněn a druhého dne v nemocnici zemřel.

RYCHVALD (ORP Bohumín) – Řidič osobního vozu dostal smyk a dostal se do polohy napříč komunikace, kde se bočně střetl s protijedoucím vozidlem. Jeho spolujezdkyně na místě zemřela.

Sobota 4. 7. 2020

BLATNICE POD SVATÝM ANTONÍNKEM (ORP Veselí nad Moravou) – Řidič osobního vozu dostal smyk a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Spolujezdec z tohoto vozidla na místě zemřel.

VCHYNICE (ORP Lovosice) – Při střetu s osobním vozidlem na místě zemřel jezdec na elektrokoloběžce.

ODRY – Řidič motocyklu na železničním přejezdu narazil do projíždějícího vlaku. Byl na místě mrtev.

HORNÍ BRANNÁ (ORP Jilemnice) – Řidič motocyklu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Zemřel na místě.

Neděle 5. 7. 2020

ZAŠOVÁ (ORP Valašské Meziříčí) – Při střetu s osobním vozidlem na místě zemřel řidič motocyklu.

HLUBOKÁ NAD VLTAVOU (ORP České Budějovice) – Řidička osobního vozu vjela na železniční přejezd, kde se střetla s projíždějícím vlakem. Byla na místě mrtvá.

PRAHA – Řidička osobního vozu pod vlivem alkoholu a drog zezadu narazila do před ní jedoucího policejního vozu. Jeden policista na místě zemřel.

Dopravní nehody 29. 6. 2020 – 5. 7. 2020. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 29. 6. 2020 – 5. 7. 2020. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.