Vážné dopravní nehody 6. 7. 2020 – 12. 7. 2020

Pondělí 6. 7. 2020

NOVÁ VES I (ORP Kolín) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Byl na místě mrtev.

Úterý 7. 7. 2020

KELSTERBACH (okr. Gross-Gerau, Hesensko) – Řidič motocyklu na dálnici A3 nezvládl řízení a narazil do svodidel. Zemřel na místě.

BUDMERICE (okr. Pezinok, Slovensko) – Při čelním střetu s protijedoucím vozidlem na místě zemřel řidič motocyklu.

BADÍN (okr. Banská Bystrica, Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice, sjel z mostu a havaroval do koryta potoka. Byl na místě mrtev.

SEKULE (okr. Senica, Slovensko) – Řidič motocyklu vjel na železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Zemřel na místě.

Středa 8. 7. 2020

BANSKÁ BYSTRICA (Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Byl těžce zraněn a po převozu do nemocnice zemřel.

Pátek 10. 7. 2020

CHRZANÓW (Malopolské voj.) – Řidič osobního vozu na dálnici A4 zezadu narazil do před ním jedoucího kamionu. Byl na místě mrtev.

HOFHEIM AM TAUNUS (okr. Main-Taunus-Kreis, Hesensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Tři ze čtyř cestujících na místě zemřeli.

BORKI (okr. Radzyń Podlaski, Lublinské voj.) – Jezdec na elektrokoloběžce nedal přednost vozidlu na hlavní silnici a střetl se s ním. Byl těžce zraněn a po převozu do nemocnice zemřel.

Dopravní nehody 6. 7. 2020 – 12. 7. 2020. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 6. 7. 2020 – 12. 7. 2020. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.