Vážné dopravní nehody 30. 8. 2021 – 5. 9. 2021

Pondělí 30. 8. 2021

PALÁRIKOVO (okr. Nové Zámky, Slovensko) – Řidič osobního vozu nerespektoval červené světlo a vjel na železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Byl na místě mrtev.

Úterý 31. 8. 2021

VÖSENDORF (okr. Mödling, Dolní Rakousko) – Řidič osobního vozu na dálnici A2 zezadu narazil do vozidla, které z důvodu poruchy stálo v odstavném pruhu. Jeden z cestujících v tomto vozidle zemřel na místě, druhý po převozu do nemocnice.

KARLOVY VARY – Při čelním střetu s kamionem na místě zemřel řidič osobního vozu.

ZAKOPANE (Malopolské voj.) – Řidič osobního vozu srazil chodkyni, která se pohybovala ve vozovce. Chodkyně upadla na zem, kde ji přejelo další vozidlo. Byla na místě mrtvá.

Středa 1. 9. 2021

WÜRSELEN (okr. Aachen, Severní Porýní-Vestfálsko) – Řidič dodávky při předjíždění ztratil kontrolu nad vozidlem ,vyjel ze silnice a narazil do autobusové zastávky, kde usmrtil dvě čekající osoby.

Čtvrtek 2. 9. 2021

RTYNĚ NAD BÍLINOU (ORP Teplice) – Při střetu dvou motocyklů na místě zemřela řidička jednoho z nich.

SLIAČ (okr. Zvolen, Slovensko) – Řidič motocyklu ve výcviku z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a havaroval do terénu. Byl na místě mrtev.

Pátek 3. 9. 2021

MIKOŁAJKI (okr. Mrągowo, Varmijsko-mazurské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do terénu, kde vozidlo začalo hořet. Řidič i spolujezdec na místě zemřeli.

RATKOVCE (okr. Hlohovec, Slovensko) – Řidič motocyklu při předjíždění vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím traktorem. Byl na místě mrtev.

Sobota 4. 9. 2021

CHEB – Při střetu s kamionem na místě zemřel řidič osobního vozu.

Neděle 5. 9. 2021

MIEROVO (okr. Dunajská Streda, Slovensko) – Řidič osobního vozu srazil cyklistu, který se za tmy pohyboval po silnici. Cyklista na místě zemřel.

Dopravní nehody 30. 8. 2021 – 5. 9. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 30. 8. 2021 – 5. 9. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.