Vážné dopravní nehody 6. 9. 2021 – 12. 9. 2021

Pondělí 6. 9. 2021

ZVOLEN (Slovensko) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu vjela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím kamionem. Byla na místě mrtvá. 

Úterý 7. 9. 2021

GBELY (okr. Skalica, Slovensko) – Řidič osobního vozu při předjíždění vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Jeho řidič na místě zemřel.

ŁÓDŹ (Lodžské voj.) – Řidička osobního vozu při náhlé změně jízdního pruhu vjela do cesty motocyklu a střetla se s ním. Jeho řidič na místě zemřel.

Středa 8. 9. 2021

KOMORNIKI (okr. Poznań-venkov, Velkopolské voj.) – Při střetu se třemi kamiony na dálnici A2 na místě zemřel řidič osobního vozu.

Sobota 11. 9. 2021

VÁCLAVOV U BRUNTÁLU (ORP Bruntál) – Řidič motocyklu nezvládl zatáčku a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Byl na místě mrtev.

CHYŠKY (ORP Milevsko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do posedu a stromu. Zemřel na místě.

BENEŠOV – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu zezadu narazil do přívěsu před ním jedoucího traktoru. Byl na místě mrtev.

ZÁBOŘÍ NAD LABEM (ORP Kutná Hora) – Při střetu s kamionem na místě zemřela řidička osobního vozu.

TRENČÍN (Slovensko) – Řidič kamionu na dálnici D1 srazil chodce, který se za tmy pohyboval po komunikaci. Chodec na místě zemřel.

KAJAL (okr. Galanta, Slovensko) – Řidič osobního vozu při objíždění autobusu srazil chodce, který přecházel vozovku. Chodec byl na místě mrtev.

Neděle 12. 9. 2021

MLADEČ (ORP Litovel) – Řidič motocyklu nezvládl řízení, vyjel ze silnice a narazil do svodidel. Zemřel na místě.

Dopravní nehody 6. 9. 2021 – 12. 9. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 6. 9. 2021 – 12. 9. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.