Vážné dopravní nehody 13. 9. 2021 – 19. 9. 2021

Pondělí 13. 9. 2021

MOHELNICE (ORP Nepomuk) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Byl na místě mrtev.

DUNAJOVICE (ORP Třeboň) – Řidič osobního vozu bez řidičského oprávnění nezvládl řízení, vyjel ze silnice a narazil do stromu. Zemřel na místě.

ZIELONA GÓRA (Lubušské voj.) – Při čelním střetu dvou autobusů na místě zemřel řidič jednoho z nich.

Úterý 14. 9. 2021

NIEDRZWICA DUŻA (okr. Lublin-venkov, Lublinské voj.) – Řidič osobního vozu srazil chodce, který přebíhal vozovku. Chodec na místě zemřel.

Středa 15. 9. 2021

PARDUBICE – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu vjela do protisměru, kde se nejdříve bočně odrazil od nákladního vozidla a pak čelně střetla s protijedoucím osobním vozem. Jeho řidič na místě zemřel.

TRUTNOV – Při střetu s osobním vozem na místě zemřel řidič motocyklu.

Pátek 17. 9. 2021

RATIBOŘ (ORP Vsetín) – Řidič autobusu srazil chodce, který před ním náhle vstoupil do vozovky. Chodec na místě zemřel.

Sobota 18. 9. 2021

LOZORNO (okr. Malacky, Slovensko) – Řidička osobního vozu na dálnici D2 zezadu narazila do návěsu kamionu, stojícího z provozních důvodů v odstavném pruhu. Byla na místě mrtvá, stejně jako její spolujezdec.

ZAHOŘANY (ORP Domažlice) – Řidič osobního vozu zezadu narazil do před ním jedoucího malotraktoru. Jeho řidič na místě zemřel.

BAD LOIPERSDORF (okr. Hartberg-Fürstenfeld, Štýrsko) – Řidič motocyklu nezvládl zatáčku, vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

TRNAVA (Slovensko) – Řidič osobního vozu srazil cyklistu, který náhle změnil směr a vjel do vozovky. Cyklista na místě zemřel.

Dopravní nehody 13. 9. 2021 – 19. 9. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 13. 9. 2021 – 19. 9. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.