Vážné dopravní nehody 20. 9. 2021 – 26. 9. 2021

Středa 22. 9. 2021

WÖRGL (okr. Kufstein, Tyrolsko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Byl na místě mrtev.

Čtvrtek 23. 9. 2021

PROSTĚJOV – Při čelním střetu s kamionem v zúženém úseku dálnice D46 na místě zemřel spolujezdec v osobním voze.

Pátek 24. 9. 2021

LANZENKIRCHEN (okr. Wiener Neustadt-venkov, Dolní Rakousko) – Řidič dodávky nerespektoval červené světlo a vjel na železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Byl na místě mrtev.

PÖLLAU (okr. Hartberg-Fürstenfeld, Štýrsko) – Řidič motocyklu bočně narazil do nákladního vozidla, odbočujícího vlevo. Zemřel na místě.

FELDKIRCHEN AN DER DONAU (okr. Urfahr-venkov, Horní Rakousko) – Řidička motocyklu z nezjištěného důvodu vjela do protisměru, kde se střetla se dvěma protijedoucími vozidly. Byla těžce zraněna a po převozu do nemocnice zemřela.

Sobota 25. 9. 2021

DOBRE MIASTO (okr. Olsztyn-venkov, Varmijsko-mazurské voj.) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení, vyjel ze silnice narazil do stromu. Zemřel na místě.

NITRA (Slovensko) – Řidič motocyklu nezvládl řízení, vyjel ze silnice a narazil do dopravní značky. Byl těžce zraněn a při převozu do nemocnice zemřel.

Neděle 26. 9. 2021

WITTENBECK (okr. Rostock, Meklenbursko-Přední Pomořany) – Řidič obytného vozu vjel na nechráněný železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Byl na místě mrtev.

PFORZHEIM (Bádensko-Württembersko) – Řidič osobního vozu na dálnici A8 vyjel z parkoviště do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Zemřel na místě, stejně jako dva cestující z druhého vozidla.

BARCZEWO (okr. Olsztyn-venkov, Varmijsko-mazurské voj.) – Při čelním střetu dvou osobních vozidel na místě zemřely dvě cestující v jednom z nich.

Dopravní nehody 20. 9. 2021 – 26. 9. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 20. 9. 2021 – 26. 9. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.