Vážné dopravní nehody 27. 9. 2021 – 3. 10. 2021

Pondělí 27. 9. 2021

GEMERSKÁ PANICA (okr. Rožňava, Slovensko) – Řidič dodávky z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Byl na místě mrtev.

Středa 29. 9. 2021

ZEMNÉ (okr. Nové Zámky, Slovensko) – Řidič kamionu nezvládl řízení a vjel do protisměru, kde zavadil o protijedoucí osobní vozidlo a narazil do dvou dalších vozidel. Na poslední vozidlo se kamion převrátil a všichni čtyři cestující z tohoto vozidla na místě zemřeli.

LETY (ORP Písek) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Zemřel na místě, stejně jako jeho spolujezdkyně.

Čtvrtek 30. 9. 2021

ZEMIANSKA OLČA (okr. Komárno, Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Byl na místě mrtev.

OLOMOUC – Řidič osobního vozu srazil cyklistu, který se pohyboval ve vozovce. Cyklista na místě zemřel.

Pátek 1. 10. 2021

NAPAJEDLA (ORP Otrokovice) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Zemřel na místě.

Sobota 2. 10. 2021

KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ (ORP Kadaň) – Při čelním střetu s kamionem na místě zemřel řidič osobního vozu.

BRUNSBÜTTEL (okr. Dithmarschen, Šlesvicko-Holštýnsko) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení, vyjel ze silnice a narazil do stromu. Vozidlo po nárazu začalo hořet a všichni tři cestující v něm uhořeli.

TŘEBECHOVICE POD OREBEM (ORP Hradec Králové) – Řidička motocyklu nezvládla řízení, vyjela ze silnice a havarovala do terénu. Zemřela na místě.

PSZCZYNA (Slezské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Oba řidiči na místě zemřeli.

Neděle 3. 10. 2021

LOUČNÁ NAD DESNOU (ORP Šumperk) – Řidič motocyklu nezvládl zatáčku, dostal smyk a narazil do svodidel. Byl na místě mrtev.

CHYŇAVA (ORP Beroun) – Řidič motocyklu zezadu bočně narazil do dodávky, odbočující vlevo. Zemřel na místě.

Dopravní nehody 27. 9. 2021 – 3. 10. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 27. 9. 2021 – 3. 10. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.