Vážné dopravní nehody 30. 9. 2019 – 6. 10. 2019

Pondělí 30. 9. 2019

SVITAVY – Řidič osobního vozu při odbočování vlevo vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Jeho řidič na místě zemřel.

MOSTY U JABLUNKOVA (ORP Jablunkov) – Při čelním střetu dvou osobních vozidel na místě zemřel jeden z cestujících.

Úterý 1. 10. 2019

ŠANOV (ORP Znojmo) – Řidič dodávky nerespektoval zabezpečovací zařízení a vjel na železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Byl na místě mrtev, stejně jako jeho spolujezdkyně.

BENÁTKY (ORP Litomyšl) – Při čelním střetu s kamionem na místě zemřel řidič osobního vozu.

DOBRCZ (okr. Bydgoszcz-venkov, Kujavsko-pomořské voj.) – Při čelním střetu s nákladním vozidlem na místě zemřel řidič osobního vozu.

Středa 2. 10. 2019

GORLICE (Malopolské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Byl na místě mrtev, jeden z jeho spolujezdců zemřel při převozu do nemocnice.

BRUNOVCE (okr. Nové Mesto nad Váhom, Slovensko) – Řidič autobusu přejel ženu, která z nezjištěného důvodu za tmy ležela na silnici. Žena na místě zemřela.

ORAVSKÁ POLHORA (okr. Námestovo, Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím autobusem. Zemřel na místě.

Pátek 4. 10. 2019

KAŘEZ (ORP Rokycany) – Řidič osobního vozu z důvodu náhlé nevolnosti vyjel ze silnice a čelně narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

ODOLANÓW (okr. Ostrów Wielkopolski, Velkopolské voj.) – Řidič nákladního vozidla při objíždění překážky vjel do protisměru, kde srazil protijedoucí cyklistku. Cyklistka na místě zemřela.

Sobota 5. 10. 2019

HODĚJICE (ORP Slavkov u Brna) – Řidič osobního vozu nerespektoval zabezpečovací zařízení a vjel na železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Byl na místě mrtev.

KOLÍN – Při čelním střetu s nákladním vozidlem na místě zemřel řidič osobního vozu.

LEGNICA (Dolnoslezské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím minibusem. Jedna z jeho spolucestujících na místě zemřela.

Neděle 6. 10. 2019

HOFHEIM AM TAUNUS (okr. Main-Taunus-Kreis, Hesensko) – Řidička osobního vozu pod vlivem alkoholu nezvládla řízení, vyjela ze silnice a narazila do stromu. Jeden z jejích spolujezdců na místě zemřel.

VĚTŘNÍ (ORP Český Krumlov) – Řidič dodávky srazil chodce, který se pohyboval ve vozovce. Chodec na místě zemřel.

Dopravní nehody 30. 9. 2019 – 6. 10. 2019. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 30. 9. 2019 – 6. 10. 2019. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.