Vážné dopravní nehody 7. 10. 2019 – 13. 10. 2019

Pondělí 7. 10. 2019

KRASOCIN (okr. Włoszczowa, Svatokřížské voj.) – Řidička osobního vozu nerespektovala zabezpečovací zařízení a vjela na železniční přejezd, kde se střetla s projíždějícím vlakem. Byla na místě mrtvá.

Úterý 8. 10. 2019

KOŠECA (okr. Ilava, Slovensko) – Řidič osobního vozu vjel při předjíždění do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Zemřel na místě.

HENDRICHOVCE (okr. Prešov, Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím autobusem. Byl na místě mrtev.

Pátek 11. 10. 2019

LOCHENICE (ORP Hradec Králové) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Byl těžce zraněn, stejně jako jeho spolujezdec, který po převozu do nemocnice zemřel.

LEVERKUSEN (Severní Porýní-Vestfálsko) – Řidič nákladního vozidla při vyjíždění z čerpací stanice přehlédl cyklistku na hlavní silnici a srazil ji. Cyklistka na místě zemřela.

BRUMOV-BYLNICE (ORP Valašské Klobouky) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu vjela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím vozidlem. Byla na místě mrtvá.

ZŁOTA (okr. Pińczów, Svatokřížské voj.) – Řidič osobního vozu srazil cyklistu, který na místě zemřel.

Sobota 12. 10. 2019

PŘÁSLAVICE (ORP Olomouc) – Řidič osobního vozu přejel člověka, který z nezjištěného důvodu ležel na silnici. Ležící na místě zemřel.

HORNÍ POŘÍČÍ (ORP Strakonice) – Řidič motocyklu nezvládl řízení a střetl se s osobním vozidlem. Byl na místě mrtev.

ŘÍPEC (ORP Soběslav) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a havaroval do příkopy. Zemřel na místě.

Neděle 13. 10. 2019

GRÓDEK (okr. Białystok-venkov, Podleské voj.) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení, vyjel ze silnice a převrátil vozidlo na střechu. Jeden z jeho spolujezdců na místě zemřel.

PSÁŘE (ORP Vlašim) – Řidič kamionu na dálnici D1 nezvládl řízení a převrátil soupravu napříč oběma pruhy, kde do ní následně narazilo pět dalších vozidel. Jedno z nich začalo hořet a řidič v něm uhořel.

Dopravní nehody 7. 10. 2019 – 13. 10. 2019. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 7. 10. 2019 – 13. 10. 2019. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.