Vážné dopravní nehody 7. 8. 2023 – 13. 8. 2023

Středa 9. 8. 2023

NEBOVIDY (ORP Šlapanice) – Při čelním střetu s kamionem na místě zemřel jeden z cestujících v osobním voze.

Čtvrtek 10. 8. 2023

JABLONEC NAD NISOU – Při střetu s osobním vozem na místě zemřel cyklista bez ochranné přilby.

VILÉMOV (ORP Chotěboř) – Řidič motocyklu se při předjíždění střetl s vozidlem ve stejném směru, které rovněž předjíždělo další vozidlo. Byl na místě mrtev.

Pátek 11. 8. 2023

KARLOVY VARY – Při střetu s nákladním vozidlem na místě zemřel řidič motocyklu.

Sobota 12. 8. 2023

ŽELEZNÝ BROD – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Po převozu do nemocnice zemřel.

HOCHLEITHEN (okr. Mistelbach, Dolní Rakousko) – Řidič minibusu na dálnici A5 z nezjištěného důvodu vyjel z komunikace, prorazil zábradlí a spadl z mostu na polní cestu. Tři cestující zemřeli na místě, čtvrtý po převozu do nemocnice.

OŚWIĘCIM (Malopolské voj.) – Řidič osobního voz z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do sloupu elektrického vedení. Zemřel na místě, stejně jako jeho dva spolujezdci.

SIDRA (okr. Sokółka, Podleské voj.) – Řidič osobního vozu nedal při odbočování přednost vozidlu na hlavní silnici a střetl se s ním. On i jeho tři spolujezdci na místě zemřeli.

SZCZERCÓW (okr. Bełchatów, Lodžské voj.) – Řidič osobního vozu při odbočování nedal přednost vozidlu na hlavní silnici a střetl se s ním. Zemřel na místě, stejně jako jeho spolujezdkyně.

NITRA (Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do svodidel. Byl na místě mrtev.

Neděle 13. 8. 2023

KIELCE (Svatokřížské voj.) – Řidič osobního vozu při odbočování nedal přednost autobusu na hlavní silnici a střetl se s ním. Jedna z cestujících v autobuse zemřela na místě, viník nehody po převozu do nemocnice.

Dopravní nehody 7. 8. 2023 – 13. 8. 2023. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 7. 8. 2023 – 13. 8. 2023. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.